NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Results
km: លទ្ធផល
