NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
