NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: more
ku: زیاتر

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان
