NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: All
lt: Visi

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Results
lt: Rezultatai

en: Products
lt: Prekės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
