NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: All
lv: Visi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Results
lv: Rezultāti

en: Products
lv: Preces

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
