NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: more
mr: आणखी

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: All
mr: सर्व

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Results
mr: निकाल
