NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: more
my: ပို၍

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Results
my: ရလဒ်

en: - All -
my: - အားလုံး -
