NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: more
ps: نور

en: Search
ps: لټون

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Results
ps: پایلې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
