NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: more
ru: ещё

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: All
ru: Все

en: Desc
ru: По убыванию

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Results
ru: Результаты

en: Products
ru: Товары

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: View panes
ru: Представления-Фрагменты

en: Content pane
ru: Фрагмент панели

en: Asc
ru: По возрастанию
