NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: more
sl: več

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Results
sl: Rezultati
