NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: more
sq: tjetër

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Results
sq: Rezultatet
