NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: All
ta: எல்லா

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Results
ta: முடிவுகள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
