NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Results
ug: نەتىجە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
