NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: View panes
bo: གནས་ཁུལ་ལ་ལྟ་ཀློག

en: Content pane
bo: ནང་དོན་གྱི་ཁུལ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
