NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: more
cs: více

en: Search
cs: Hledat

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Results
cs: Výsledky

en: Products
cs: Produkty

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
