NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: more
de: mehr

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: Defaults
de: Standards

en: Sort by
de: Sortierung

en: Results
de: Ergebnisse

en: Products
de: Produkte

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: View panes
de: Panel-Ansichten

en: Content pane
de: Panel Inhalt

en: Asc
de: Aufsteigend
