NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: more
fi: lisää

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: All
fi: Kaikki

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Results
fi: Tulokset

en: Products
fi: Tuotteet

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: View panes
fi: Näkymäpaneelit

en: Content pane
fi: Sisältöpaneeli
