NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: more
gl: máis

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: All
gl: Todo

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Results
gl: Resultados

en: Products
gl: Produtos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
