NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: more
he: עוד

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Results
he: תוצאות

en: Products
he: מוצרים

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
