NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: more
ja: 続き

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: All
ja: すべて

en: Desc
ja: 降順

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Results
ja: 結果

en: Products
ja: 商品

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
