NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: more
nl: meer

en: Search
nl: Zoeken

en: All
nl: Alle

en: Desc
nl: Aflopend

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Results
nl: Resultaten

en: Products
nl: Producten

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Asc
nl: Oplopend

en: Search for content
nl: Zoeken naar inhoud
