NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: more
ro: mai multe

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Defaults
ro: Implicite

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Results
ro: Rezultate

en: Products
ro: Produse

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Content pane
ro: Panou conținut

en: Asc
ro: Ascendent
