NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: more
te: మరిన్ని

en: Search
te: వెతుకు

en: All
te: అన్నీ

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
