NodeStream Search (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Products
tr: Ürünler

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: View panes
tr: Panelleri gör

en: Content pane
tr: İçerik paneli

en: Asc
tr: Artan
