NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Main
de: Haupt

en: Footer
de: Fußzeile

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Toolbar
de: Werkzeugleiste
