NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων
