NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Toolbar
eu: Tresna-barra
