NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Main
fi: Pää

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki

en: Branding
fi: Brändäys
