NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Main
hu: Fő

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Branding
hu: Márkázás
