NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Main
kn: ಪ್ರಮುಖ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Toolbar
kn: ಉಪಕರಣ ಪಟ್ಟಿ
