NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Toolbar
lv: Rīkjosla
