NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Main
pl: Główne

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Toolbar
pl: Pasek administracyjny
