NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Toolbar
ro: Bara de unelte
