NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Main
es: Principal

en: Footer
es: Pie de página

en: Navigation
es: Navegación

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Toolbar
es: Barra de herramientas

en: Branding
es: Nombramiento
