NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Branding
et: Kaubamärk
