NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas
