NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: Branding
he: מיתוג
