NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Main
ja: メイン

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Toolbar
ja: ツールバー
