NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Footer
km: បាតកថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍
