NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Toolbar
oc: Barra d'aisinas
