NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Toolbar
ps: توکپټه
