NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Main
ru: Основная

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Toolbar
ru: Панель инструментов

en: Branding
ru: Наименование
