NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Toolbar
sv: Verktygsrad
