NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Toolbar
ta: கருவிப்பட்டை
