NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Main
uk: Головна

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Branding
uk: Брендування
