NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Main
vi: Trình đơn chính

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Toolbar
vi: Thanh công cụ

en: Branding
vi: Thương hiệu
