NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Toolbar
az: Alətlər paneli
