NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Main
be: Галоўнае

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)
