NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Main
ca: Principal

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Toolbar
ca: Barra d'eines
