NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha4) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Main
da: Primær

en: Footer
da: Sidefod

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Toolbar
da: Værktøjsbjælke

en: Header alpha
da: Header alfa

en: Aside alpha
da: Aside alfa

en: Base theme for NodeStream.
da: Base theme til NodeStream.

en: Footer alpha
da: Footer alfa

en: NS Theme Content Column One
da: NS Theme indhold, én spalte

en: NS Theme Content Column Two
da: NS Theme indhold, to spalter

en: NS Theme Content Column Two With Wrappers
da: NS Theme indhold, to spalter med wrappers

en: NodeStream Intranet site template
da: NodeStream intranet site-skabelon

en: NS Theme three columns
da: NS Theme indhold, tre spalter

en: Footer main
da: Primær footer
